Fan page Street Fishing Polska

Jak ten czas szybko mija! Pół roku temu uruchomiliśmy Street Fishing Poland. Cel? Dostarczanie wiedzy, możliwości integracji, przyjemności ponieważ trzeba wiedzieć jak, razem jest przyjemniej, wędkarstwo jest rozrywką. Dzisiaj mamy dla Was kolejne wiadomości. Robimy kolejny krok. Rozwijamy się i ze Street Fishingiem chcemy dotrzeć do jak najszerszej gruby odbiorców. Lubisz łowić w mieście? Dołącz do nas.

street_fishing_facebook

Mamy pierwsze dyskusje. Formują się lokalne grupy. Były już pierwsze spotkania nad wodą. Nasza flaga zbiera kolejne podpisy. Za chwilę w Polsce odbędzie się szereg imprez związanych z połowem ryb w zurbanizowanych miejscach.

Możesz zadawać sobie pytanie – czy muszę wyjeżdżać poza miasto by rozwijać swoją pasję? Niekoniecznie. Autobus, kilka przystanków tramwajem z poręcznym zestawem i już jesteś nad swoją ulubioną rzeką, jeziorem albo stawem. Akcja tego wydarzenia nierzadko dzieje się w samym centrum aglomeracji gdzie mieszkańcy stają się Twoimi kibicami. To właśnie Street Fishing – nie sposób, a styl łowienia.

Mamy coraz szersze grono osób zainteresowane Street Fishingiem w Polsce. Bardzo nas to cieszy! Dlatego jeśli jesteś zainteresowany kolejnymi informacjami dotyczącymi naszych działań zapraszamy do polubienia profilu Street Fishing Poland na facebook: https://www.facebook.com/streetfishingpl. Tam ciekawostki, informacje o działalności naszej organizacji.

Zapraszamy
Street Fishing Poland

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *