Potwierdzenie rejestracji – Wrocław

To wiadomość dla wszystkich tych, którzy zapisali się na nasze zawody przez specjalnie do tego przygotowany formularz (nie formularz na stronie główniej). W dniu 28.10.2015 zamknęliśmy tymczasowo zapisy ponieważ nasze wydarzenie cieszyło się tak ogromnym zainteresowaniem, że w przeciągu 48h zapisało się na nie ponad 120 osób! Bardzo szybko przekroczyliśmy zakładany limit, który wynosił 100 osób. Nadal jednak kierujecie do nas zapytania – czy mogę się zapisać? Albo … poproszę dodajcie mnie do listy na pewno przyjadę. Chcemy dać możliwość uczestnictwa wszystkim tym, którzy są na 100% zdecydowani. Dlatego …

Street Fishing Game Wrocław

Prosimy wszystkie osoby, które zapisały się na imprezę o potwierdzenie uczestnictwa. Zanim jednak to zrobisz wyjaśnimy dlaczego oraz w jaki sposób.

Dlaczego?
Przede wszystkim przy takiej dużej liczbie osób musimy zarezerwować pomieszczenie, w którym odbędzie się ceremonia wręczenia nagród, powiedzieć kucharzowi ile nagotować porcji gulaszu, ile litrów zupy, herbaty, kawy, ile paczek ciasteczek, nie wspominając o kilogramach surówki. Chcemy też przygotować odpowiednią liczbę siatek z logo SFP bo obiecaliśmy, że każdy dostanie prezent, a chcemy dotrzymać słowa. Drugi powód to przyspieszamy odbiór pakietów startowych na Wyspie Słodowej. Każdy z zawodników odbierze kartę startową, smyczkę, miarkę oraz pakiet na start w przeciągu 10 sekund od momentu pojawienia się przy obsłudze. Rejestracja ma przebiegać tak płynnie jak pracują przekładnie w dobrze nasmarowanym kołowrotku. Zależy nam na tym byś robił to co lubisz – wędkarstwo, a nie czekał na obiór pakietu. Zorganizowaliśmy dwie kolejki, będziesz podchodził do jednej z nich zgodnie z nadanym numerem i tam w przeciągu kilku sekund otrzymasz wszystko czego potrzebujesz na start.

W jaki sposób?
Napisaliśmy, że wpisowe 40PLN/osoba będzie można wpłacić na miejscu. Musimy to zmienić. Dobra wiadomość – cena pozostaje bez zmian. To o co prosimy to uiszczenie opłaty bezpośrednio na konto organizacji Street Fishing Poland w przeciągu 5 dni od dnia dzisiejszego tj. do 2.11.2015. Będzie to potwierdzeniem uczestnictwa. W momencie zaksięgowania wpłaty nadamy numer startowy, a potwierdzenie otrzymasz oddzielnym mailem.

Potwierdzając już dzisiaj rezerwujesz miejsce na imprezie, po drugie będzie szybciej i sprawniej, po trzecie pomożesz kucharzowi, po czwarte będziemy wiedzieć ile przygotować nagród dzięki wsparciu naszych fundatorów: Dragon, EGO-Fishing, Izumi, Konger, Salmo, Varivas Polska, Z-Man. Kolejni potwierdzają swoją obecność.

Kroki rezerwacji – TYLKO DLA OSÓB, KTÓRE SIĘ ZAREJESTROWAŁY PRZEZ SPECJALNY FORMULARZ.

  1. Wpłata 40PLN/os na konto JNETWORK sp. z o.o. numer konta: 61116022020000000230575981. JNETWORK sp. z o.o. jest właścicielem marki Street Fishing Poland.
  2. W tytule wpłaty wpisujemy IMIĘ I NAZWISKO zgodnie z dokonaną rejestracją.
  3. Termin potwierdzenia dla listy głównej to 5 dni tj. do 2.11.2015.
  4. Dnia 3.11.2015 dokonujemy weryfikacji płatności – osoby, które zapłaciły otrzymują numery startowe. Pozostałe osoby zwalniają miejsca i pozostającą pulę miejsc przeznaczamy dla kolejnych zainteresowanych osób.

Jesteś ciekawy gdzie zorganizujemy ceremonię wręczenia nagród? Zerknij tutaj … http://www.targowa.eu/

Pozdrawiamy i do zobaczenia!
Zespół Street Fishing Poland

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *