Miejskie łowienie i Mazurskie Szczupaki Blog – Wrocław

Od ostatnich zawodów w formule street fishing, za organizacją których stoi ekipa Street Fishing Poland, minęło około miesiąca. Poprzednia edycja miała miejsce w Warszawie na Kanale Żerańskim i przyjęła 60-ciu uczestników. Atmosfera podczas imprezy była tak kozacka, że wieść o tych zawodach szybko rozeszła się po polskich wędkarzach. Po ogromnym sukcesie w Warszawie organizatorzy nie zwalniając tempa poszli za ciosem i zorganizowali jeszcze w tym samym roku, 21-ego listopada, zawody we Wrocławiu.

Wielkie brawa za ten pomysł bo hype wokół Street Fishing Warszawa był naprawdę spory, a dodatkowo Wrocław ma wszystko co potrzeba do zorganizowania tego typu imprezy. Od momentu oficjalnego ogłoszenia zawodów i otwarcia zapisów listy uczestników zapełniły się momentalnie. Kolejka do startu była na tyle duża, że finalnie uczestników było więcej niż zakładały pierwotne założenia. 120 dzielnych wędkarzy z całej Polski postanowiło reprezentować we Wrocku swoje miasta. Chęć startu w imprezie ludzi z całego kraju spowodowało, że powstała także ogólna klasyfikacja miast według której wyłoniona miała zostać stolica SF 2015. Najbardziej liczne były reprezentację Wrocławia, Warszawy, Poznania i Lublina ale znaleźli się też reprezentanci Jeleniej Góry, Zielonej Góry czy nawet odległego o 600 km Mrągowa. Tak czy owak każdy jeden z uczestników skąd by nie był miał szansę zapewnić swojemu miastu historyczny pierwszy tytuł Miasta Street Fishingu 2015. Ten ruch pięknie podgrzał atmosferkę panującą wśród jurnych wędkarzy.

Zapraszamy do lektury relacji z imprezy Street Fishing Game 2015 czyli miejskie łowienie we Wrocławiu. Relację napisał o nas Borys, właściciel blogu Mazurskie Szczupaki – Street Fishing Poland podbija Wrocław

Mazurskie szczupaki - Street Fishing Game Wrocław
Mazurskie szczupaki – Street Fishing Game Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *