Bydgoszcz – Brda i street fishing

Serię wydarzeń Street Fishing Extreme 2016 rozpoczynamy od Bydgoszczy i rzeki Brda. To realizacja naszego marzenia! W zeszłym roku wielu uczestników namawiało nas byśmy dotarli do Bydgoszczy. Nie mogliśmy odmówić. Jesteśmy i z niecierpliwością odliczamy dni do naszego wydarzenia. Będziemy ganiać z wędką w ręku wprowadzając w osłupienie nie jednego przechodnia. Bardzo chcemy byś był tam z nami.

Już tradycyjnie nasze spotkanie będzie połączeniem gry miejskiej i rywalizacji wędkarskiej. Extreme to xTreme … więc tym razem Ciebie zaskoczymy. W jaki sposób?

Łowienie jak to łowienie … tylko Ty masz wpływ na to jak szybko rozpracujesz wodę.  Dodatkowe punkty nie będą łatwe do zdobycia.

  • NIEWIADOMA – po pierwsze poznasz je dopiero w trakcie rywalizacji. Tak na prawdę nikt do końca nie wie co jest do zrobienia by otrzymać dodatkowy punkt. Musisz być czujny.
  • DYNAMIKA – po drugie mogą być różne dla różnych grup. W tym samym czasie Twój kolega może punktować w zupełnie inny sposób.
  • SZYBKOŚĆ – po trzecie … wykorzystujemy lokalne atrakcje więc znajomość terenu, dobra mapa na pewno się przydadzą. Niekiedy będziesz musiał mieć SKRZYDŁA by zrealizować zadanie i otrzymać dodatkowe punkty.

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK przyłącz się do nas. Bydgoszcz i nasza impreza na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Bydgoszcz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *