Wędkarski Świat Zaprasza na Zawody

Czym jest seria wydarzeń Street Fishing Extreme? W jakich miastach będą organizowane imprezy? Co mówią o naszej rywalizacji inni wędkarze?

To tylko kilka pytań, które stoją przed czytelnikiem Wędkarskiego Świata. Moda na Street Fishing dociera do Polski, choć wędkarstwo w mieście nie jest nam wcale obce. Kim zatem jest wędkarz miejski? Ten, który niekoniecznie ma czas na pokonywanie setek kilometrów w poszukiwaniu łowisk. Wędkarz, który zaraz po pracy biegnie na swoje ulubione łowisko nad rzekę, do parku. Ten, dla którego złowienie nawet niewielkiej ryby ale w warunkach silnej presji wędkarskiej przynosi sporo satysfakcji.

Street Fishing Extreme 2016 jest serią wydarzeń adresowanych dla wędkarzy miejskich – spinningistów, muszkarzy. Poławiamy ryby drapieżne. To nie tylko rywalizacja wędkarska ale przede wszystkim dobra zabawa. Po pierwsze łowimy w ścisłych centrach miast. Mieszkańcy są naszymi kibicami, inni wędkarze naszymi rywalami. Po drugie połączyliśmy wędkowanie z grą miejską. To dodatkowa atrakcja, która czyni naszą rywalizację bardziej dynamiczną i nieprzewidywalną. Po trzecie to aż 6 miast, różne łowiska, różne ryby i nieskończona liczba możliwości. Po czwarte to integracja, wymiana doświadczeń pasjonatów wędkarstwa spinningowego.

 

Więcej przeczytacie tu  Wędkarski Świat i spinning w mieście Zapraszają

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *