Street Fishing Extreme 2016 – Bydgoszcz 29.05.2016 Zapisy

rbydgoszcz

ZAPRASZAMY NA NIEZWYKŁE WYDARZENIE WĘDKARSKIE

STREET FISHING W BYDGOSZCZY

29.05.2016

Zapraszamy Ciebie na niezwykłe wydarzenie! Street Fishing w Bydgoszczy. Dokładnie 29.05.2916 startujemy z pierwszymi zawodami z serii Street Fishing Extreme 2016. Bydgoszcz i Brda. Z tego co wiemy życie na rzece rusza mocno i na pewno będzie się działo. Sporo okonia i to pokaźnych rozmiarów, szczupaki – metrowe pływają i są łowione. Na pewno trochę trudniejsze do złowienia jazie, klenie oraz majowe bolenie, które w Brdzie na końcówce maja będą już w świetnej kondycji. Ryby to jedno ale jest i więcej atrakcji …

– CZEKI DLA ZWYCIĘZCÓW – 1000PLN, 700PLN, 500PLN
– ECHOSONDA DRAGON FLY 4 DLA WYBRAŃCA
– OCZKO – 21 MIEJSCE – 500PLN
– 20 PREMIOWANYCH PAKIETÓW DLA NAJSZYBSZYCH
– PO 2 PAKIETY (PREZENT OD PARTNERA) DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA
– 15% RABAT NA ZAKUPY W CENTRUM WĘDKARSTWA (BYDGOSZCZ)
– WYŻYWIENIE
– RODZINNY WEEKEND W BYDGOSZCZY

ZAPISY

 

PIĘKNA RZEKA I MIASTO W OPTYMALNYM CZASIE
Byliśmy w Bydgoszczy i rzeka na swój niepowtarzalny klimat. Centrum miasta jest wręcz idealna do street fishingu. Bydgoszcz należy naszym zdaniem do TOP Polskich miejscówek. Zresztą zobaczycie sami ile dostarcza możliwości i jak malownicza jest Brda zwłaszcza w jej OPTYMALNYM okresie jakim jest końcówka maja.

BAJKOWA BYDGOSZCZ – ŚWIĘTO CAŁYCH RODZIN
Kolejna rzecz to Bajkowa Bydgoszcz. To propozycja dla całych rodzin. Dosłownie 300m od naszego biura zawodów będzie impreza dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Przechodzimy przez most Kiepury i jesteśmy już na imprezie na Wyspie Młyńskiej. Dziesiątki atrakcji. Żadne dziecko nie będzie się nudzić. Wielka zabawa rozpoczynająca się korowodem z centrum miasta. To ogromna i bardzo ceniona przez mieszkańców impreza. Polecamy! Przyjedźcie całymi rodzinami odwiedzić Bydgoszcz. To jedyna taka okazja by połączyć wędkarstwo z atrakcjami dla Waszych pociech.

ZWOLNIENIE Z DODATKOWYCH OPŁAT
Podczas zawodów należy posiadać ważną kartę wędkarską. Okręg PZW Bydgoszcz zwalnia uczestników z konieczności wnoszenia dodatkowych opłat. Uwaga! Zwolenienie dotyczy tylko dnia 29.05.2016 na podstawie ważnej karty startowej.

WYŻYWIENIE PODCZAS WYDARZENIA
Co jeszcze? Oczywiście w ramach opłat startowych OBIAD. Zaraz po zakończeniu zawodów. Planujemy też PAKIET NA DROGĘ. Ten rozdawany na starcie. Na miejscu biura zawodów będzie zacienione miejsce do odpoczynku bo deszczu się nie spodziewamy – limit wyczerpaliśmy. A Biuro zawodów zlokalizowaliśmy w samym centrum miasta tuż obok mostu na ulicy Mostowej. Będziemy mieli zapewnioną kilkutysięczną publiczność.

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ
Wymiana doświadczeń to kolejny punkt. UL łowienie, nowe przynęty, rywalizacja ramię w ramię, zaglądanie do pudełek. Stawiany na dobrą zabawę, integrację (stąd WSZYSTKIE) zadania będą realizowane w centrum miasta oraz do zaliczenia ryby trzeba DWÓCH identyfikatorów. Pamiętajcie LUZ, DOBRA ZABAWA i polecamy byście „kręcili się” gdzieś w okolicach centrum, niedaleko siebie bo street fishing to widoczność to też rozmowy z koleżankami, kolegami o wspólne podróże po mieście.

DODATKOWY PUNKT – STYL STREET FISHING 
DODATKOWY PUNKT? Hasło przewodnie to zrywamy z maskowaniem. Street Fishing to sportowy styl. Tutaj nie maskujemy się przed światem. Tutaj ważne są umiejętności wydłubania ryby nawet z kratki kanalizacyjnej. Dla tych co przyjdą ubrani w stylu sportowym, na luzie bonus w postaci dodatkowego punktu.

RABAT 15% NA ZAKUPY W CENTRUM WĘDKARSTWA – BYDGOSZCZ
KAŻDY uczestnik na podstawie biletu na Bydgoszcz otrzymuje prawo do 15% RABATU na zakupy w bydgoskim Centrum Wędkarstwa (rabat nie dotyczy elektroniki). Idziecie do Centrum i możecie zaopatrzyć się w sprzęt, przynęty. Mało tego Panowie z Centrum Wędkarstwa (Bydgoszcz) powiedzą Wam co oni polecają na Brdę. Mają ogromne doświadczenie, będą pomagać, doradzać. Tak więc 15% zniżki na zakupy!!! Przyjezdni koniecznie odwiedźcie sklep tuż przed zawodami – dowiecie się na co, jak … a gdzie … to sami będziecie musieli odkryć.

KAŻDY OTRZYMA DWA PAKIETY Z PREZENTAMI
KAŻDY uczestnik otrzyma PREZENT. W tym roku DWA PREZENTY. Dwa pakiety od dwóch Partnerów. KONGER dla każdego z uczestników przygotował PAKIET niespodziankę. Co to będzie? Niespodzianka. DRUGI PAKIET od Centrum Wędkarstwa w Bydgoszczy. Oba zostaną rozdane na koniec imprezy.

20 DODATKOWYCH PAKIETÓW DLA NAJSZYBSZYCH
20 DODATKOWYCH PAKIETÓW dla najszybszych! Jedno ‚szybkie’ zadanie będzie wymagało „sprintu”. Kto pierwszy ten lepszy. Te nagrody również od Centrum Wędkarstwa w Bydgoszczy.

ECHOSONDA DRAGON FLY 4 DLA WYBRAŃCA
Jedna osoba wyjedzie z echosondą DragonFly 4. Kto to taki i za co? Dowiecie się tuż przed zawodami. Nagrodę ufundowało bydgoskie Centrum Wędkarstwa.

500PLN W ZŁOTYM KARASIU ZA 21 MIEJSCE
21 miejsce to bon o wartości 500PLN na zakupy w sklepie naszego partnera Złotego Karasia. To miejsce to istna loteria ale jeden z uczestników będzie mógł zaopatrzyć się stacjonarnie, albo za pośrednictwem sklepu internetowego w asortyment właśnie z tego sklepu. Dlaczego 21 miejsce?

CZEKI ZA MIEJSCE 1-3 – 1000PLN, 700PLN, 500PLN
W tym roku do nagród 1-3 postanowiliśmy podejść inaczej. To Wy wiecie czego potrzebujecie najbardziej. Dlatego startujemy z czekami. Każdy ze zwycięzców wybierze sam dla siebie asortyment. Fundatorem nagród jest Centrum Wędkarstwa w Bydgoszczy. I tak za zajęcie 3 miejsca przewidzieliśmy czek, który będziecie mogli zrealizować w sklepie o wartości 500PLN. Drugie miejsce to 700PLN. Pierwsze 1000PLN. Czyli otrzymujecie czek i wybieracie sprzęt taki jaki Was interesuje, jaki potrzebujecie.

ZAPISY 
Zapisy są cały czas otwarte. Dołącz do nas do święta wędkarza w Bydgoszczy 29.05.2016. Po prostu nie może Ciebie tam zabraknąć.

ZAPISY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *