Street Fishing Extreme BYDGOSZCZ 13.05.2017 – ZAPISY

Bydgoszcz to nasza tradycja. Nie mogło jej zabraknąć i w tym roku. Historię Street Fishing Extreme rozpoczynaliśmy właśnie od tego miejsca gdzie zgromadziliśmy rekordową liczbę wędkarzy. Miejsce to samo, woda ta sama, atrakcje już zupełnie inne. Święto wędkarzy spinningistów w Bydgoszczy na rzece Brda już 13.05.2017 od godziny 8:00 do 15:00. Rywalizacja z niespodziankami, licznymi nagrodami oraz dobrą zabawą w tle. Nagrody nie tylko dla tych, którzy zostali najwyżej sklasyfikowani ale i inne np. dla łowcy największej ryby (i to nagrody … za kilka tysięcy złotych … ale o tym później …).

ZAPISY

W tym roku nastawiamy się przede wszystkim na wędkowanie. Czy to oznacza, że zrezygnowaliśmy z zadań specjalnych tak charakterystycznych dla Street Fishing Extreme? Nic z tego. Będzie ich mniej, tak byście mogli skoncentrować się na wędkarstwie ale … aktywni uczestnicy na pewno będą zadowoleni.

Street Fishing Bydgoszcz2017

GRAND PRIX

Na podobieństwo 2017 stworzyliśmy klasyfikację Grand Prix. Do klasyfikacji generalnej zaliczamy 2 z 3 najlepiej punktowanych występów podczas naszych rywalizacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce Grand Prix.

NAGRODY

Podczas zapisów, na bieżąco będziemy informować Ciebie o naszych atrakcjach. Co za miejsca na „pudle”. Jakie przewidzieliśmy dodatkowe nagrody. Jakie mamy dla Ciebie atrakcje. Będzie się działo … więc dołącz do nas i zaplanuj już wizytę na pierwszej rywalizacji Street Fishing Extreme 2017 w Bydgoszczy.

Uwaga! W tym roku nie przewidujemy dystrybucji kodów rabatowych.

TAK BYŁO W BYDGOSZCZY ROK TEMU

facebook: https://www.facebook.com/streetfishingpl/
www: www.streetfishing.pl oraz http://jerkbait.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *